Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Deng Ms. Jane Deng
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

Produkter

Home > Produkter > Drivere med konstant spenning

Drivere med konstant spenning

Produktkategorier av Drivere med konstant spenning , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Ledpanel lysdriver , Led Downlights lysdrivere leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Led lineære lysdrivere FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Drivere med konstant spenning leverandører

ZhenHuans konstant spennings-ledede driver gir triac / fasekutt dimbare led-drivere for utendørs og innendørs bruk, ikke-dimbare led-drivere og plast-ledede drivere . Serien ledet driver strømforsyninger er konstant spenning modus og klasse 2 klassifisert, tilbyr både UL Listed og UL anerkjent stil kabinetter .

Constant Voltage Led DriversLed Panel Light Driver

12V Led Driver Transformers

Send forespørsel

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobiltelefon:+8618948752180

e-post:power07@szzhpower.com

Adresse:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobilnettsted

Hjem

Phone

Om oss

Forespørsel