Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Deng Ms. Jane Deng
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

Produkter

Home > Produkter > Dimbar Klasse 2 Led-drivere

Dimbar Klasse 2 Led-drivere

Produktkategorier av Dimbar Klasse 2 Led-drivere , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Vanntett Led Driver , Led Driver Zf120A leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av 75W dimbar ledd driver FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Dimbar Klasse 2 Led-drivere leverandører

Dimbar klasse 2 ledet driver er den mest kompakte 12V / 24V DC dimbare LED-driveren på markedet med UL 8750 oppført. Serien ledet driveren er klasse 2 vurdert og designet for å operere med en hvilken som helst standard MLV / Gløde TRIAC (forkant) dimmebryter. E ncased i en lav profil belagt metallboks som inneholder 2 svekninger, en på hver side, for å muliggjøre lett installasjon som er i overensstemmelse med elektriske kode krav.  

class 2 led driverled driver junction box

Send forespørsel

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobiltelefon:+8618948752180

e-post:power07@szzhpower.com

Adresse:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobilnettsted

Hjem

Phone

Om oss

Forespørsel