Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Deng Ms. Jane Deng
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

Produkter

Home > Produkter > Ekstern vekselstrømsadapter

Ekstern vekselstrømsadapter

Produktkategorier av Ekstern vekselstrømsadapter , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Strømadapter 12V , AC likestrømsadapter leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Kameraadapter FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Ekstern vekselstrømsadapter leverandører

ZhenHuans linje med vekselstrømforsyning leverer utgangseffekt fra 3 W til 200 W er tilgjengelig i en rekke veggtilleggskonfigurasjoner og stasjonære adapterkonfigurasjoner for å dekke dine behov. Fra våre internasjonale veggpluggadaptere med lav effekt til våre kraftige adaptere for stasjonære vekselstrømadaptere, sørger vi for at flertallet av våre eksterne strømforsyninger ikke bare overholder gjeldende energieffektivitetsnivå VI-standarder, men også oppfyller globale sikkerhetssertifiseringer.

Send forespørsel

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobiltelefon:+8618948752180

e-post:power07@szzhpower.com

Adresse:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobilnettsted

Hjem

Phone

Om oss

Forespørsel