Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Deng Ms. Jane Deng
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

Produkter

Home > Produkter > Faste pluggadaptere

Faste pluggadaptere

Produktkategorier av Faste pluggadaptere , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, 5V likestrømsadapter , Reisepluggadapter leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Ul strømadapter FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Faste pluggadaptere leverandører

Med nivå VI energieffektivitet og oppfyller internasjonale sikkerhetsstandarder, aksepterer den eksterne vekselstrømadapteren universell vekselstrøminngangsspenning fra 100V til 240V og gir 3 års garanti . Disse veggkontaktene serie 6 strømadaptere inkluderer sikkerhetsbeskyttelse for overspenning, overstrøm og kortslutning; gir US UK EU AU KR AC Plug-tilvalg for Amerika, Canada, Storbritannia, Europa, Austraila og Sør-Korea.

Send forespørsel

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobiltelefon:+8618948752180

e-post:power07@szzhpower.com

Adresse:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobilnettsted

Hjem

Phone

Om oss

Forespørsel