Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Drivere med konstant spenning > 120V inngang innendørs nominell dimbar lededriver
Online Service
Jane
Kontakt nå

120V inngang innendørs nominell dimbar lededriver

Produktkategorier av 120V inngang innendørs nominell dimbar lededriver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Lysarmaturdrivere , Dimmbare Led-landskapsbelysningsdrivere leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Drivere til kommersielle lysdimmere FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina 120V inngang innendørs nominell dimbar lededriver leverandører

ZhenHuans konstante spenning modus dimbar ledet driver bruker metall Jernmaterialehus med koblingsboks, IP20-nivå bare for innendørs bruk, godtar utgangseffektområdet fra maks 100 watt. Serien ledet strømtransformator vedtar 120V 60Hz inngangsspenning og designet for å oppfylle UL / CUL klasse 2 listede stilkapslinger, 5 års garanti.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel