Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Drivere med konstant spenning > 120VAC-inngang innendørs nominell dimbar lededriver
Online Service
Jane
Kontakt nå

120VAC-inngang innendørs nominell dimbar lededriver

Produktkategorier av 120VAC-inngang innendørs nominell dimbar lededriver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Lysarmaturdrivere , Dimmbare Led-landskapsbelysningsdrivere leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Drivers for kommersielle belysningsdimmere FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina 120VAC-inngang innendørs nominell dimbar lededriver leverandører

ZhenHuans konstante spenningsmodus TRIAC / Fase dimbare ledningsførere bruker metallhus av jernmateriale med koblingsboks, IP20-nivå kun til innendørsbruk, aksepterer effektkraftsområdet fra maks 100 watt. Serien ledet strømtransformator vedtar 120V 60Hz inngangsspenning og er designet for å oppfylle ETL / cETL klasse 2 FCC RoHS-listede stilkapslinger og høy PFC ≥0,95, 3 års garanti.

Triac Dimming Indoor Led Drivers

Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel