Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Drivere med konstant spenning > 120VAC-inngang Utendørs Nominell Led-driver
Online Service
Jane
Kontakt nå

120VAC-inngang Utendørs Nominell Led-driver

Produktkategorier av 120VAC-inngang Utendørs Nominell Led-driver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Vanntette Led-drivere , Phas-Cut Dimmable Led-drivere leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Ledet magnetisk transformator FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina 120VAC-inngang Utendørs Nominell Led-driver leverandører

Den dimbare klasse 2 ledede driveren er de mest effektive 12V / 24V DC dimbare LED-driverne på markedet med UL / cUL 8750 FCC RoHS oppført. Serien med konstant spenning ledet driver er klasse 2, NEMA 3R nivå for utendørs bruk og designet for å fungere med en hvilken som helst standard TRIAC (Leading edge) dimmerbryter. Innkapslet i en lavprofilbelagt metallkasse (med koblingsboks) som inkluderer 2 utblåsninger, en på hver side, for å muliggjøre enkel installasjon som oppfyller kravene til elektrisk kode.

Waterproof Led Drivers

Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel