Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Drivere med konstant spenning > 120V inngang Utendørs nominell dimbar lededriver
Online Service
Jane
Kontakt nå

120V inngang Utendørs nominell dimbar lededriver

Produktkategorier av 120V inngang Utendørs nominell dimbar lededriver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Vanntette Led-drivere , Phas-Cut Dimmable Led-drivere leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Ledet magnetisk transformator FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina 120V inngang Utendørs nominell dimbar lededriver leverandører

Den dimbare klasse 2-leddriveren er de mest effektive 12V / 24V DC-dimbare LED-driverne på markedet med UL / cUL 8750 Klasse 2 oppført. Serien med konstant spenning ledet driver er klasse 2, NEMA 3R-nivå for utendørs bruk og designet for å fungere med en hvilken som helst standard TRIAC (Leading edge) dimmerbryter. Innkapslet i en lavprofilbelagt metallkasse (med koblingsboks) som inkluderer 2 utblåsninger, en på hver side, for å muliggjøre enkel installasjon som oppfyller kravene til elektrisk kode.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel