Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Desktop Strømadaptere > 120 ~ 200 Watt KS-serie Desktop Adaptere
Online Service
Jane
Kontakt nå

120 ~ 200 Watt KS-serie Desktop Adaptere

Produktkategorier av 120 ~ 200 Watt KS-serie Desktop Adaptere , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Høy PFC strømforsyning , Strømbryterforsyning leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av AC 100-240V strømforsyning FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina 120 ~ 200 Watt KS-serie Desktop Adaptere leverandører

Med ekstern VI-energieffektivitet og oppfyller IEC / EN / UL 62368 sikkerhetsstandarder for ITE / AV-utstyr, aksepterer den eksterne universelle strømadapteren utgangsspenningen fra 5 Volt til 36 Volt og gir 3 års garanti. Disse 120 W til 200 W seriene strømadaptere bruker PC flammehemmende materialhus, alle materialer er i samsvar med den internasjonale miljøbeskyttelsesstandarden. Beskyttelse mot overspenning, overstrøm og kortslutning er også inkludert.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel