Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > ITE / AV Desktop Adaptere
Online Service
Jane
Kontakt nå

ITE / AV Desktop Adaptere

Produktkategorier av ITE / AV Desktop Adaptere , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Strømadapter 12V , AC DC-adapter leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Kameradapter FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!
Mer

120 ~ 200 Watt Desktop Adaptere

Mer

101 ~ 120 Watt stasjonære adaptere

Mer

76 ~ 100 watt stasjonære adaptere

Mer

61 ~ 75 Watt Desktop Adaptere

Mer

40 ~ 60 Watt Desktop Adaptere

Mer

25 ~ 39 Watt Desktop Adaptere

Mer

13 ~ 24 Watt Desktop Adaptere

Mer

12 Watt Desktop Adaptere

ZhenHuans linje med AC-DC strømforsyninger utgangseffekt fra 3 W til 200 W er tilgjengelig i en rekke vegg-plug-in og desktop adapterkonfigurasjoner for å dekke dine behov. Fra våre internasjonale veggpluggadaptere med lite strøm til våre stasjonære AC-DC-adaptere med høy effekt, sørger vi for at flertallet av våre eksterne strømforsyninger ikke bare overholder gjeldende energieffektivitet Nivå VI-standarder, men også oppfyller globale sikkerhetssertifiseringer.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel