Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Desktop Strømadaptere
Online Service
Jane
Kontakt nå

Desktop Strømadaptere

Produktkategorier av Desktop Strømadaptere , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Strømadapter 12V , AC DC adapter leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Kameradapter FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!
Mer

120 ~ 200 Watt KS-serie Desktop Adaptere

Mer

101 ~ 120 Watt KS-serie Desktop Adaptere

Mer

76 ~ 100 Watt KS-serie Desktop Adaptere

Mer

61 ~ 75 Watt KS-serie Desktop Adaptere

Mer

40 ~ 60 Watt KS-serie Desktop Adaptere

Mer

25 ~ 39 Watt KS-serie Desktop Adaptere

Mer

13 ~ 24 Watt KS-serien Desktop Adaptere

Mer

5 ~ 12 Watt KS-serie Desktop Adaptere

ZhenHuan`s linje med vekselstrømforsyning strømforsyning fra 3 W til 200 W er tilgjengelig i en rekke vegg-plug-in og desktop adapterkonfigurasjoner for å dekke dine behov. Fra våre internasjonale veggpluggadaptere med lav effekt til våre AC-DC-adaptere med høy effekt, så sørger vi for at flertallet av våre eksterne strømforsyninger ikke bare overholder gjeldende energieffektivitet Nivå VI-standarder, men også oppfyller globale sikkerhetssertifiseringer.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel