Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Junction Box Led Driver > Aluminium Case Junction Box Led Driver
Online Service
Jane
Kontakt nå

Aluminium Case Junction Box Led Driver

Produktkategorier av Aluminium Case Junction Box Led Driver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Led-lysdrivere , Ledbare dimbare lysdrivere leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Dimmbare led-belysningsdrivere FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Aluminium Case Junction Box Led Driver leverandører

ZhenHuan`s ledning for koblingsboks i aluminiums kasse er konstant spenningsmodus, UL klasse 2 vurdert og designet for å fungere med en hvilken som helst standard MLV / glødende TRIAC (Leading edge) dimmerbryter. 12V / 24V lededriveren er innkapslet i et lavprofileret aluminiumsskap som inkluderer 2 utblåsninger for enkel installasjon, og gjør det til det perfekte valget for kabinettbelysning, tapelys og forskjellige LED-inventarinstallasjoner. Høy effektfaktor og effektivitet på 90% gjør det mulig for føreren å operere ved lave temperaturer.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel