Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Junction Box Led Driver > Aluminium Case Junction Box Led Driver
Online Service
Jane
Kontakt nå

Aluminium Case Junction Box Led Driver

Produktkategorier av Aluminium Case Junction Box Led Driver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Led-lysdrivere , Ledbare dimbare lysdrivere leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Dimmbare led-belysningsdrivere FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Aluminium Case Junction Box Led Driver leverandører

ZhenHuans aluminiums kabinett ledddriver er konstant spenning modus, UL klasse 2 vurdert og designet for å fungere med en hvilken som helst standard MLV / glødende TRIAC (Leading edge) dimmerbryter. 12V / 24V lededriveren er innkapslet i et lavprofileret aluminiumsskap som inkluderer 2 utblåsninger for enkel installasjon, noe som gjør det til det perfekte valget for kabinettbelysning, tapelys og forskjellige LED-armaturinstallasjoner. Høy effektfaktor og effektivitet på 90% gjør det mulig for føreren å operere ved lave temperaturer.

Outdoor Led Driver Junction Box

Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel