Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > UL klasse 2 strømforsyning
Online Service
Jane
Kontakt nå

UL klasse 2 strømforsyning

Produktkategorier av UL klasse 2 strømforsyning , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Klasse 2 strømforsyninger UL , UL-notert strømforsyning leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Ledet julelys strømforsyning FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!
Mer

Desktop UL Class 2 strømforsyning

Mer

Veggplugg UL klasse 2 strømforsyning

Hvis du er ute etter UL cUL AC 2-DC strømforsyning, kan ZhenHuan Group hjelpe deg. Vi tilbyr komplette klasse 2 krafttransformatorløsninger som dekker en utgangseffekt fra 4,2 watt til 100 watt og utover med utgangsspenninger og strømmer fra 4,2VDC til 48VDC, 100ma til 5000ma. Våre veggpluggstype og stasjonære type 2 strømforsyning er designet for å oppfylle sikkerhet og internasjonal UL 1310 sikkerhetsstandard, og tilfredsstiller også den nyeste energieffektiviteten Nivå VI-standarden.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel