Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Dimmbare ledere i klasse 2 > 24VDC Triac / Phas-Cut Dimmable Led Driver
Online Service
Jane
Kontakt nå

24VDC Triac / Phas-Cut Dimmable Led Driver

Produktkategorier av 24VDC Triac / Phas-Cut Dimmable Led Driver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Ledet Power Driver , Konstant spenning ledet driver leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Ledet strømforsyning FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina 24VDC Triac / Phas-Cut Dimmable Led Driver leverandører

Den ikke-dimbare serien med konstante spenning LED-drivere fra ZHPOWER tilbyr UL 8750 listede stilskap. UL oppført typen dc LED-drivere er i klasse 2 vurdert og er egnet for innendørs installasjoner. Med universal inngangsspenning fra 100VAC til 277VAC og utgangsspenningsalternativer på 12V og 24V , inkluderer seriedriverne også Auto Reset, over strøm og kortslutningsbeskyttelse.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel