Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Batterilader > Desktop Batterilader
Online Service
Jane
Kontakt nå

Desktop Batterilader

Produktkategorier av Desktop Batterilader , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Batterilader-telefoner , Batterilader Motorsykkel leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Batterilader 42V FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Desktop Batterilader leverandører

ZhenHuans linje med batteriladere serien i utgangseffekt fra 6 W til 100 W har høy energieffektivitet Nivå VI og pålitelighet , med hurtigladefunksjon for 18650 batterier og li-ion-batterier, etc. Våre stasjonære versjoner AC til DC strømlader vedtar konstant spenning og konstant strømmodus , alt tilgjengelig med 2 farger LED-indikator for ladestatus (grønt og rødt lys). ZhenHuans løsninger for adaptere for strømlader inkluderer også installasjoner i klasse I og klasse II, utstyrt med IEC320-C8, IEC320-C6 og IEC320-C14 tre standard AC inntaksmuligheter.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel