Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > UL klasse 2 strømforsyning > Desktop UL Class 2 strømforsyning
Online Service
Jane
Kontakt nå

Desktop UL Class 2 strømforsyning

Produktkategorier av Desktop UL Class 2 strømforsyning , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, UL klasse 2 strømforsyning , 12V strømforsyning leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av AC-DC strømforsyning FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Desktop UL Class 2 strømforsyning leverandører

ZhenHuans kraftenheter i stasjonære stasjoner for stasjonær stil, gir utgangseffektområdet fra 3 watt til 100 watt og utgangsstrømmen fra 100 til 5000 m . Stasjonære strømforsyninger i klasse 2 er utstyrt med tre standard AC inntaksmuligheter for IEC320-C8, IEC320-C6 og IEC320-C14; utviklet for bruk i led belysning og hvitevarer.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel