Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Dimmbare ledere i klasse 2
Online Service
Jane
Kontakt nå

Dimmbare ledere i klasse 2

Produktkategorier av Dimmbare ledere i klasse 2 , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Vanntett Led Driver , Led Driver Zf120A leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av 75W dimbar led-driver FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!
Mer

12VDC Triac / Phas-Cut Dimmable Led Driver

Mer

24VDC Triac / Phas-Cut Dimmable Led Driver

Mer

0 ~ 10V dimbar led-driver

Dimmbar føringsdriver i klasse 2 er den mest kompakte 12V / 24V DC dimbare LED-driveren på markedet med UL 8750 oppført. Serien ledet driveren er klassifisert og designet for å fungere med alle standard MLV / glødende TRIAC (Leading edge) dimmerbrytere . Den er innkapslet i en lavprofilbelagt metallboks som inkluderer 2 utblåsninger, en på hver side, for å muliggjøre enkel installasjon som oppfyller kravene til elektrisk kode.  
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel