Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Utskiftbar vekselstrømadapter
Online Service
Jane
Kontakt nå

Utskiftbar vekselstrømadapter

Produktkategorier av Utskiftbar vekselstrømadapter , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Strømpluggadapter , Adapter med flere plugger leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Strømadapter FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Utskiftbar vekselstrømadapter leverandører

Alle globale AC-inngangsspenninger er ivaretatt fra 90VAC til 264VAC enfase, og USA, AU, EU, UK, KR, CN, utskiftbare vekselstrømsadaptere til klinge er klassifisert i klasse II (uten jordstift) . Denne høyeffektive pluggadapteren er designet for å gi kunder globale løsninger som bruker det siste innen grønn strømteknologi.

Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel