Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Junction Box Led Driver > Iron Case Junction Box Led Driver
Online Service
Jane
Kontakt nå

Iron Case Junction Box Led Driver

Produktkategorier av Iron Case Junction Box Led Driver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, UL-listede ledbelysningsdrivere , Magnetiske drivere med lav spenningsbelysning leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Ledet driverbryter FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Iron Case Junction Box Led Driver leverandører

ZhenHuan`s jernhus koblingsboks leddrivere er konstant spenning bryter modus med UL / CUL og ETL / cETL klasse 2 vurdert for innendørs led belysning. Seriedrevne strømdrivere aksepterer universell inngangsspenning 120VAC eller 220VAC og designet for å møte 0-10V / TRIAC / fasekuttet dimbare og ikke-dimbare ledningsdrivere med koblingsboks. Høy effektfaktor opp til 0,95 og effektivitet på 90% gjør det mulig for sjåføren å operere ved lave temperaturer. 5 års garanti og OEM-tjenester kan være akseptable. Indoor led power supplies
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel