Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Junction Box Led Driver > Iron Case Junction Box Led Driver
Online Service
Jane
Kontakt nå

Iron Case Junction Box Led Driver

Produktkategorier av Iron Case Junction Box Led Driver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, UL-listede led-belysningsdrivere , Magnetiske drivere med lav spenningsbelysning leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Ledet driverbryter FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Iron Case Junction Box Led Driver leverandører

ZhenHuan`s jernhus koblingsboks ledd drivere er konstant spenning modus med UL / CUL klasse 2 vurdert. Serien led drivere aksepterer universal inngangsserie fra 100VAC til 277VAC og designet for å møte dimbare og ikke-dimbare lededrivere med koblingsboks. Høy effektfaktor og effektivitet på 90% gjør det mulig for føreren å operere ved lave temperaturer.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel