Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Veggpluggadaptere
Online Service
Jane
Kontakt nå

Veggpluggadaptere

Produktkategorier av Veggpluggadaptere , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, 5V DC adapter , Reisepluggadapter leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Ul strømadapter FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!
Mer

Veggpluggadaptere 25W ~ 39W KS-serien

Mer

13 ~ 24 Watt KS-serie Veggpluggadaptere

Mer

5 ~ 12 Watt KS-serie Veggpluggadaptere

Med ekstern VI-energieffektivitet og oppfyller internasjonale sikkerhetsstandarder, aksepterer den eksterne vekselstrøm til likestrømadapteren universell AC-inngangsspenning fra 100V til 240V og gir 3 års garanti . Disse veggpluggseriene strømadaptere inkluderer sikkerhetsbeskyttelse for overspenning, overstrøm og kortslutning.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel