Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Junction Box Led Driver
Online Service
Jane
Kontakt nå

Junction Box Led Driver

Produktkategorier av Junction Box Led Driver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Kina 12v ledet transformator , Dimmer Driver leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Led Strip-kapslinger drivere FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!
Mer

Aluminium Case Junction Box Led Driver

Mer

Iron Case Junction Box Led Driver

ZhenHuans koblingsboksledere er den mest kompakte LED-driveren i metall med UL / CUL 8750 oppført. Serien led driveren er klassifisert og designet for å skaffe aluminiumshus og jernmaterialehus til utendørs og innendørs bruk . Innkapslet i en lavprofilbelagt metallkasse med koblingsboks, for å muliggjøre enkel installasjon som oppfyller kravene til elektrisk kode.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel