Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Batterilader
Online Service
Jane
Kontakt nå

Batterilader

Produktkategorier av Batterilader , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Lithium Ion Batterilader , Universal bærbar lader leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av 18650 Batterilader FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!
Mer

Desktop Batterilader

Mer

Veggmontert batterilader

ZhenHuan`s linje med li-ion-batteriladerområdet i utgangseffekt fra 6 W til 100 W har høy energieffektivitet og pålitelighet , med hurtigladingfunksjon for 18650 batterier og li-ion-batterier, osv. Vår AC til DC strømlader vedtar konstant spenning og konstant strømmodus og aksepterer veggtilkoblings- og skrivebordsversjoner, alt tilgjengelig med 2 farger LED-indikator for ladestatus (grønt og rødt lys). ZhenHuans løsninger for adaptere for strømlader inkluderer også installasjoner i klasse I og klasse II, utstyrt med tre standard AC-inntaksmuligheter og forskjellige typer AC-plugger.


Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel