Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Batterilader
Online Service
Jane
Kontakt nå

Batterilader

Produktkategorier av Batterilader , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Lithium Ion-batterilader , Universal bærbar lader leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av 18650 Batterilader FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!
Mer

Desktop Batterilader

Mer

Veggmontert batterilader

ZhenHuans linje med li-ion-batteriladerområdet i utgangseffekt fra 6 W til 100 W har høy energieffektivitet og pålitelighet , med hurtigladefunksjon for 18650 batterier og li-ion-batterier, osv. Vår AC-til-DC -lader vedtar konstant spenning og konstant strømmodus og aksepterer veggtilkoblings- og skrivebordsversjoner, alt tilgjengelig med 2 farger LED-indikator for ladestatus (grønt og rødt lys). ZhenHuan`s strømladeradaptere-løsninger inkluderer også klasse I og klasse II installasjoner, utstyrt med tre standard AC inntaksmuligheter og forskjellige typer AC plugger.


Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel