Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Dimmbare ledere i klasse 2 > 12VDC Triac / Phas-Cut Dimmable Led Driver
Online Service
Jane
Kontakt nå

12VDC Triac / Phas-Cut Dimmable Led Driver

Produktkategorier av 12VDC Triac / Phas-Cut Dimmable Led Driver , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, 12Volt Led Driver Transformer , Ledelyssjåfør leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Transformator 12V 5000Ma FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina 12VDC Triac / Phas-Cut Dimmable Led Driver leverandører

ZhenHuan`s dimbare fasekuttet LED-driver er konstant spenningsmodus, UL klasse 2 vurdert og designet for å fungere med en hvilken som helst standard MLV / glødende TRIAC (Leading edge) dimmerbryter. Den 12V dimbare lededriveren er innkapslet i et lavprofileret aluminiumsskap med koblingsboks som inkluderer 2 utblåsninger for enkel installasjon, og gjør det til det perfekte valget for kabinettbelysning, tapelys og forskjellige LED-inventarinstallasjoner. Høy effektfaktor og   Effektivitet på 90% gjør det mulig for føreren å operere ved lave temperaturer.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel