Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Batterilader > Veggmontert batterilader
Online Service
Jane
Kontakt nå

Veggmontert batterilader

Produktkategorier av Veggmontert batterilader , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, 6 Volt batterilader , Ombord batterilader leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Batteriladerkamera FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Veggmontert batterilader leverandører

ZhenHuan`s linje av veggfeste ekstern batterilader varierer i utgangseffekt fra 6 W til 40 W har høy energieffektivitet nivå VI og pålitelighet, med hurtigladefunksjon for 18650 batterier og Li-ion batterier, etc. Våre vegg plug-in versjoner AC til DC strømlader vedtar konstant spenning og konstant strømmodus , alt tilgjengelig med 2 farger LED-indikator for ladestatus (grønt og rødt lys). ZhenHuan`s kraftladerløsninger inkluderer installasjoner i klasse II (uten jordstift), utstyrt med valgfrie AC / pluggplugger i USA / EU / KR / UK / AU / CN .
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel