Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > UL klasse 2 strømforsyning > Veggplugg UL klasse 2 strømforsyning
Online Service
Jane
Kontakt nå

Veggplugg UL klasse 2 strømforsyning

Produktkategorier av Veggplugg UL klasse 2 strømforsyning , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Veggmonteringsadapter , Strømforsyning leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Dc24V strømforsyning FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina Veggplugg UL klasse 2 strømforsyning leverandører

ZH Power er en ledende global leverandør av strømforsyninger med alle globale AC inngangsspenninger fra 100VAC til 240VAC enfase. Denne veggpluggklassen strømforsyning er en veggmontert stil, høy effektivitet og pålitelighet klasse II installasjoner AC til DC strømadapter og støtte klasse 2, begrenset strømkilde (LPS) krav. Seriens plug-in strømforsyning tilbyr produkter som spenner fra 4,2 watt til over 40 watt, dekker et bredt utvalg av vekselstrøminngangsblader, inkludert Amerika-blad, Europa-blad, Korea-blad, Australia-blad, Storbritannia-blad og Kina-blad.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel