Kommunisere med leverandør? Leverandør
Jane Ms. Jane
Hva kan jeg gjøre for deg?
Chat nå Kontakt leverandør
 Tel:86-0755-81461285 e-post:power15@szzhpower.com
Home > Produkter > Desktop Strømadaptere > 13 ~ 24 Watt Desktop Adaptere
Online Service
Jane
Kontakt nå

13 ~ 24 Watt Desktop Adaptere

Produktkategorier av 13 ~ 24 Watt Desktop Adaptere , Vi er spesialiserte produsenter fra Kina, Massestrømadapter , Digital fotoramme adapter leverandører / fabrikk, engros høykvalitets produkter av Strøm DC adapter FoU og produksjon, vi har den perfekte ettersalgs service og teknisk support. Ser frem til samarbeidet ditt!

Kina 13 ~ 24 Watt Desktop Adaptere leverandører

Strømadapteren på 13 W til 24 W-serien aksepterer utgangsspenningen fra 5 Volt til 36 Volt, zhenhuans eksterne vekselstrøm til likestrømforsyning er tilgjengelige i forskjellige forskjellige AC-inngangsversjoner for IEC320-C8, IEC320-C14 og IEC320-C14 for ITE / AV-utstyr som trengs, designet for å oppfylle eller overgå de strengeste myndighetene for energieffektivisering.
Liste over relaterte produkter

Hjem

Phone

Skype

Forespørsel